Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kolczyki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kolczyki. Pokaż wszystkie posty

środa, 1 stycznia 2014

Ser




Dzisiaj kolczyki, które miały przypominać ser pleśniowy.

Może na zdjęciach tego nie widać, ale w środku są żółtawe :-)

piątek, 27 grudnia 2013

Przywitanie + buteleczki

Znowu ja... 
Witam się z wami już chyba po raz setny.
Tym razem w zupełnie nowej odsłonie :-)

Pokażę wam mój świat i wszystko co z nim związane. 

A z racji tego, że nie potrafię pisać wstępów - 
przejdźmy do rzeczy.
Na początek pragnę pokazać wam moje ostatnie dzieła. 




Kolczyki wypełnione drobnymi, czerwonymi koralikami. Dodatkowo do każdej z nich wrzuciłam po jednym serduszku z patyczka.




Charms pełen ręcznie robionych lizaków.


Do tego wsypałam kilka moich cukierasów. 



Tutaj ciasteczka :-)


Te kolczyki są z owoców fimo i lakieru. Czekałam prawie przez miesiąc aż się zsiądą...


I tutaj wszystko razem. 

Podsumowując:

Biżuteria.
Robiona własnoręcznie, tylko i wyłącznie przeze mnie. 

Mam nadzieję, że spodobają wam się kolejne posty :-)

Aga