Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kolczyki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kolczyki. Pokaż wszystkie posty
piątek, 24 stycznia 2014
poniedziałek, 20 stycznia 2014
sobota, 18 stycznia 2014
środa, 1 stycznia 2014
Ser
Dzisiaj kolczyki, które miały przypominać ser pleśniowy.
Może na zdjęciach tego nie widać, ale w środku są żółtawe :-)
piątek, 27 grudnia 2013
Przywitanie + buteleczki
Znowu ja...
Witam się z wami już chyba po raz setny.
Tym razem w zupełnie nowej odsłonie :-)
Pokażę wam mój świat i wszystko co z nim związane.
A z racji tego, że nie potrafię pisać wstępów -
przejdźmy do rzeczy.
Na początek pragnę pokazać wam moje ostatnie dzieła.
Kolczyki wypełnione drobnymi, czerwonymi koralikami. Dodatkowo do każdej z nich wrzuciłam po jednym serduszku z patyczka.
Charms pełen ręcznie robionych lizaków.
Do tego wsypałam kilka moich cukierasów.
Tutaj ciasteczka :-)
Te kolczyki są z owoców fimo i lakieru. Czekałam prawie przez miesiąc aż się zsiądą...
I tutaj wszystko razem.
Podsumowując:
Biżuteria.
Robiona własnoręcznie, tylko i wyłącznie przeze mnie.
Mam nadzieję, że spodobają wam się kolejne posty :-)
Aga
Subskrybuj:
Posty (Atom)